Loading
Jesteś tutaj:   Aktualności
Aktualności
16 maj

Targi ZOOMARK 2017 - relacja


Chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedziny naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów w Bolonii ZOOMARK 2017, które odbyły się w dniach 11-14 maja br.
04 kwiecień

Targi ZooExpo 2017 - relacja


Marka Vitapol bardzo aktywnie wspiera swoich dystrybutorów, i tak było również w tym przypadku. ZooExpo to największe cykliczne wydarzenie branżowe o charakterze międzynarodowym w Norwegii, w którym uczestniczą wystawcy oraz zwiedzający z całego świata. Podczas ZooExpo 2017, które odbyły się w dniach 1-2 kwietnia br. w norweskim Gardermoen, aktywnie wspieraliśmy naszego dystrybutora FEBO NORGE.
28 marzec

Targi Global Pet Expo - relacja


W dniach 22-24 marca odbyły się światowe targi zoologiczne Global Pet Expo w Orlando na Florydzie. Targi okazały się rekordowe pod względem wielkości. Już drugi raz w wydarzeniu uczestniczyła polska firma Hobby spod Bydgoszczy, prezentując swoje produkty.
21 marzec

Targi Iberzoo Madryt 2017 - relacja


Tegoroczne targi Iberzoo w Madrycie cechowała doskonała organizacja oraz niesztampowe podejście. Łącząc siły z targami weterynaryjnymi ProPet, organizatorzy znacznie rozszerzyli grono odbiorców komasując w jednym miejscu dwie podstawowe gałęzie rynku zoologicznego.
15 marzec

POLISH WINTER CAVY CHAMPIONSHIP SHOW 2017 zakończone


Za nami POLISH WINTER CAVY CHAMPIONSHIP SHOW 2017, to już LXII Międzynarodowa Wystawa RŚM. W ostatnią niedzielę lutego, w Warszawie mogliśmy podziwiać najpiękniejszych przedstawicieli tego gatunku gryzoni.

02 marzec

Targi PET FAIR OSAKA - relacjaPo raz kolejny marka Vitapol aktywnie wsparła swoich parterów! Tym razem wraz z Pets Ishibashi, jedynym z naszych japońskim partnerów, wybraliśmy się na targi Pet Fair Osaka w Kraju Kwitnącej Wiśni.

25 styczeń

Targi EXPO ZOO 2017 - relacja


W dniach 12-16 stycznia 2017 byliśmy obecni na targach Expo Zoo w Paryżu.

01 styczeń

EXCELLENT już w sprzedaży!


Nowa linia produktów EXCELLENT dostępna w sprzedaży
Strona 1 z 4
:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol