Loading
Jesteś tutaj:   Aktualności
Aktualności
30 wrzesień

III międzynarodowa wystawa młodych królików rasowych w Bielsku Podlaskim.


Marka Vitapol miała przyjemność objąć patronatem wydarzenie III międzynarodowej wystawy młodych królików rasowych w Bielsku Podlaskim.
25 lipiec

Vitapol sponsorem wystawy ptaków egzotycznych


Marka Vitapol została sponsorem wystawy ptaków egzotycznych na terenie zabytkowej kopalni "Ignacy" w Rybniku - Niewiadomiu, która odbyła się w dniu w dniu 07-07-2019. Na wystawie zaprezentowane zostały liczne ptaki egzotyczne, bażanty, drób rasowy, gołębie rasowe oraz króliki. Zdjęcia z wydarzenia dostępne są poniżej.
11 lipiec

Zobacz ręczną produkcję Smakersów


Wysoką jakość Smakersów zapewniają odpowiednio dobrane składniki, wysokie standardy produkcji oraz ręczna produkcja. Zobacz na filmiku jak wygląda produkcja Smakersów w naszym zakładzie.
18 czerwiec

Smakers Excellent nominowany !


Już kolejny raz nasz Smakers Excellent weźmie udział w Plebiscycie.
Tym razem będzie to Plebiscyt pt. "Diamenty Zoologi" w ramach targów Pet Expo w Bydgoszczy.
Dlaczego akurat Smakers Excellent?
Ponieważ to pełnoporcjowa wersja karmy Excellent w formie Smakersa.To ekstrudowana karma, której każdy kawałek zawiera taką samą mieszankę składników idealnie dostosowanych do fizjologii odżywiania poszczególnych gatunków zwierząt. Smakersy Excellent dla gryzoni roślinożernych oraz królika to pierwsze Smakersy bezzbożowe w ofercie marki Vitapol. Za to są bogate w długie, surowe włókna niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego tych zwierząt. Z dodatkiem smakowitych warzyw i owoców dla uzupełnienia codziennej diety w witaminy i minerały.
Smakersy Excellent dla szynszyli i koszatniczek to niskokaloryczny pokarm, który nie zawiera owoców czy warzyw, aby poziom cukrów ograniczyć do minimum, a dodatek topinamburu pełni rolę prebiotyku. Jest on wyjątkowo bogaty w inulinę czyli cukier prosty (znakomicie przyswajalny przez diabetyków), wpływa na naturalne obniżenie poziomu glukozy we krwi.  Dodatek witamin i minerałów ma na celu wsparcie układu odpornościowego i utrzymanie całego organizmu w dobrej kondycji.
Smakersy Excellent dla zwierząt wszystkożernych (chomik, myszoskoczek, szczur, mysz) z dodatkiem białka pochodzenia zwierzęcego (drób, łosoś) oraz odpowiednią ilością zbóż zapewniających witalność i energię. Dodatek ziół oraz warzyw i owoców zapewnia kompleksowe odżywianie i prawidłowe trawienie.
Smakersy Excellent łączą w sobie niezwykłe walory smakowe z prozdrowotnym oddziaływaniem na organizm zwierzęcia, do tego forma ekstrudatu zapewnia jeszcze lepsze przyswajanie składników pokarmowych. Dodatkowo

Smakersy te posiadają nasz nowy typ zawieszki – hybrydę – umożliwiającą zarówno pionowe jak i poziome mocowanie w każdego rodzaju klatkach.  

Koniecznie odwiedź naszego Facebook'a ! Znajdziesz tam aktualne informacje o Plebiscycie !
07 czerwiec

Nowa strona Karmeo ! Zapraszamy


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową
www.karmeo.vitapol.pl

Na naszej stronie znajdziecie wszelkie informacje na temat oferowanych przez nas produktów, komunikat o nowym designie opakowań czy ulepszonym składzie naszego Karmeo. Produkt ten zyskał składniki klasy premium, co wiąże się z najwyższą jakością i ulepszoną recepturą.

Wraz ze zmianą nazwy Karma na Karmeo odświeżona została stylistyka opakowania karm wyróżniająca się spójnym, nowoczesnym wzornictwem, dzięki czemu opakowania Karmeo są bardziej przejrzyste, a jednocześnie komunikują wyjątkową smakowitość. Odświeżony design opakowań to nie wszystko – dla organizmu zwierząt najważniejsze są receptury oraz składniki, z jakich karma została przygotowana. Karmeo zyskają klasę karm Premium i są jeszcze bardziej dopasowane do preferencji żywieniowych poszczególnych gatunków zwierząt. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i nowe metody produkcji wszystkie mieszanki dla małych ssaków oraz papug i ptaków ozdobnych zostały przebudowane. Co ważne w większości przypadków zmiany zostały wprowadzone tak, aby móc w łatwy sposób i bez negatywnego wpływu na zdrowie zwierząt móc przejść płynnie z dotychczasowych karm na nowe receptury.

Największe zmiany mają miejsce w przypadku karm dla zwierząt roślinożernych takich jak królik, kawia domowa, szynszyla czy koszatniczka. Karmeo cechują się znacznym ograniczeniem lub eliminacją obecności w mieszankach całych ziaren zbóż. Zostały one w znacznym stopniu zastąpione najwyższej jakości granulatem na bazie siana łąkowego.

Już teraz na rynku można odszukać Smakersy Karmeo w nowych opakowaniach. Koniecznie sprawdźcie w swoich sklepach zoologicznych!

Strona 1 z 8
:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol