Loading

  1. 0
  2. 3
  3. 4
  4. 7
  5. 12
  6. 16
  7. 23
  8. 25
  9. 31
Jesteś tutaj:  
poniedziałek, 17 maj 2021 11:02

Pets World pomógł kolejnej fundacji!

Jesteśmy zaszczyceni mogąc poinformować Państwa, że dochód ze sprzedaży drugiej cegiełki charytatywnej, a więc kwartalnika Pets World wyniósł 20 176,29 zł. Cała kwota została przekazana Fundacji La Fauna, która zajmuje się opieką źle traktowanych czy porzucanych psów i kotów, a także ich adopcjami. Każdemu kto przyczynił się do takiego sukcesu chcemy serdecznie podziękować. Dzięki Waszemu wsparciu los zwierząt z pewnością ulegnie poprawie.

Aktualnie w sprzedaży jest trzeci numer kwartalnika Pets World (do końca maja). Dochód ze sprzedaży tego numeru zostanie przeznaczony na akcję Wielkiej Zbiórki Karmy. Wybraliśmy w każdym województwie po jednym schronisku czy przytulisku, które otrzymają karmę dla psów i kotów.

Każdy z Was może pomóc i kupić gazetę w sklepie stacjonarnym. Lista punktów sprzedaży, w których znajdują się cegiełki charytatywne jest TUTAJ. Jeśli Wasz sklep zoologiczny nie posiada w ofercie kwartalnika Pets World, to napiszcie do nas na fundacja@petsworld.com.pl – postaramy się, aby w najbliższym czasie pojawiła się taka możliwość. Oczywiście możecie również zakupić cegiełkę charytatywną na sklep.petsworld.com.pl, gdzie istnieje możliwość zakupienia wszystkich numerów jednocześnie.

Fundacja Pets World została założona w 2021 roku z inicjatywy Sary Przytulskiej, wielkiej miłośniczki zwierząt, której pasja była również asumptem do powstania ogólnopolskiego kwartalnika Pets World, przeznaczonego dla właścicieli zwierząt domowych. Siedziba fundacji Pets World mieści się w Kobylarni koło Bydgoszczy.

:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol