Loading
Jesteś tutaj:   O nas / Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia

Jesteśmy firmą z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Tworzymy dla zwierząt i z miłości do zwierząt. Nasz zespół tworzą specjaliści, miłośnicy zwierząt i pasjonaci.  Natomiast każdy nasz produkt powstaje w wyniku wielu konsultacji i badań. Wsłuchujemy się także w opinie i potrzeby naszych klientów. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Posiadamy umiejętność udoskonalenia czegoś doskonałego.

Nasze produkty wyróżniają  :

  • Wysokiej jakości składniki . Wszystkie nasze karmy oparte są o wysokiej jakości składniki, z dużym ich urozmaiceniem. Niektóre pokarmy zawierają do 45 różnych składników w mieszance! A wszystko to po to aby dzięki różnorodności zapewnić zwierzętom źródło wszystkich niezbędnych składników pokarmowych dla prawidłowego wzrostu, rozwoju i rozmnażania zwierząt.
  • Szeroka oferta produktowa. Dbamy o to, aby nasze produkty trafiały nawet do najbardziej wymagających zwierząt. Każda nasza linia produktów wyróżnia się pod jakimś względem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najdelikatniejszych zwierzęcych podniebień. Warto dodać, że cała marka Vitapol to ponad 500 produktów.
  • Rozwiązania technologiczne. Tajemnica sukcesu naszych produktów tkwi w niepowtarzalnej produkcji. Nasze smakersy są w 80 % wykonywane ręcznie. Powstają na patyku z drzewa liściastego. Każdy smakers posiada 3 warstwy zabezpieczone specjalnym lepiszczem dzięki czemu produkt nie obsypuje się. W przeciwieństwie do innych kolb dostępnych na rynku smakersy poddawane są niepowtarzalnemu procesowi suszenia w temperaturach nie przekraczających 65o  co umożliwia zachowanie większej ilości witamin i związków mineralnych niż w przypadku tradycyjnego pieczenia. Dodatkowo nasze produkty pakowane są  w atmosferze ochronnej co wydłuża okres przydatności o 2 lata. 
  • Szeroka oferta gramatur. Dbamy o to, aby klient mógł wybrać odpowiednią ilość pokarmu do potrzeb swojej hodowli. Dlatego nasze karmy dostępne są w rożnych rodzaje opakowań- od kartonika, poprzez folię aż do wiaderka.
  • Czytelne i przyjazne opakowania. Oprócz dbałości o jakość naszych produktów dbamy również o jakość naszych opakowań. Pakujemy produkty w wysokiej jakości kartoniki i folie, które nie zniekształcają się podczas transportu. Ponadto wszystkie nasze produkty wyposażamy w okienka poprzez które klienci mogą dojrzeć  zawartość.
Patenty. Nasza unikalność to również patenty, które sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowe. Wśród nich warto wymienić: zawieszkę typu shark czy łapacz ziaren.
:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol