Loading

  1. 0
  2. 3
  3. 4
  4. 7
  5. 12
  6. 16
  7. 23
  8. 25
  9. 31
Jesteś tutaj:   O nas / Na początku było zwierzę

Na początku było zwierzę


Miłość do zwierząt jest uczuciem od którego wszystko się zaczęło. W 1991 r. Piotr Matuszewski - miłośnik zwierząt postanowił połączyć pracę z pasją i stworzył markę Vitapol®. Początkowo w ofercie marki Vitapol® oferowano linie podstawowe dla kilku gatunków zwierząt. Wszystkie powstawały z najwyższej jakości składników, przez co zyskaliśmy grono wiernych fanów. Wraz z pojawianiem się w domach nowych gatunków zwierząt hodowlanych postanowiliśmy sukcesywnie zwiększać naszą ofertę produktową. Szczególnym okresem  dla marki Vitapol® był rok 2007, kiedy do sprzedaży wypuszczone zostały dwie nowe linie: Vita Line oraz Premium. Z każdym kolejnym rokiem wprowadzano do oferty nowe produkty oraz linie produktów. W roku 2010 pojawiły się m.in. Weekend style oraz Magic line w 2013 r. - Economic.

                                                                            

Wszystkie karmy powstawały w oparciu o rosnące wymagania zwierząt i ich właścicieli. Każda z tych linii zawiera coś wyróżniającego, dzięki czemu każdy zwierzak znajdzie w niej coś dla siebie. Ze względu na potrzeby naszych małych przyjaciół poszerzyliśmy również ofertę o karmy uzupełniające występujące w postaci suszonych warzyw i owoców (Vita Herbal, Vitaline), dropsów (Royal Menu), wapienek, oraz oryginalnych przysmaków w postaci rożków i vitburgerów. Produktem, który zyskał największe grono fanów na całym świecie stała się kolba o zastrzeżonej nazwie smakers®.

Nasi specjaliści wciąż pracują nad nowymi, doskonalszymi produktami, odpowiednio zbilansowanymi oraz zaspokajającymi potrzeby zwierząt. Naszą ciężką pracę możemy nazwać sukcesem na rynku zoologicznym. Natomiast nasze produkty rozpoznają i doceniają klienci z 60 krajów na świecie. Staramy się być wszędzie tam gdzie znajdują się nasi mali przyjaciele.:

P.W. HOBBY


Kobylarnia 20A

86-061 Brzoza k/Bydgoszczy

POLAND


 

 
Skontaktuj się już dziś!
 

+48 52 3810 011
 


Copyright © Vitapol