Vitapol na China International Import Expo

Miło nam poinformować, że bierzemy udział w międzynarodowych targach China International Import Expo w Szanghaju. Podczas pięciodniowej imprezy na naszym stoisku przy Pawilonie Narodowym PAIH zaprezentujemy gościom naszą ofertę produktową marki Vitapol. Targi te stanowią jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie biznesu i handlu międzynarodowego. Polski Pawilon Narodowy odwiedził niedawno wybrany ambasador RP w Chinach Pan Jakub Kumoch, który dokonał oficjalnego otwarcia, a także życzył powodzenia w zawieraniu nowych kontraktów handlowych z partnerami z Azji.

W trakcie CIIE (China International Import Expo) prezentujemy nasze produkty marki Vitapol, które spotkają się z ogromnym entuzjazmem i przychylnością ze strony klientów z Azji. Nasza oferta zdrowych przekąsek dla gryzoni i królików z linii Vita Herbal, a także produktów dla ptaków z linii Vita Line, wzbudza ogromne zainteresowanie. Współpraca z klientami azjatyckimi staje się coraz bardziej kluczowym elementem naszej działalności, a pozytywna reakcja na nasze produkty stanowi potwierdzenie, że nasza oferta spełnia oczekiwania i potrzeby rynku azjatyckiego.

CIIE, to przełomowe wydarzenie w historii międzynarodowego handlu, które stanowi wyjątkową platformę otwartą na najwyższym poziomie, przyczyniając się do dobra publicznego na skalę globalną.

W tegorocznej edycji CIIE odbywającej się w formie tradycyjnej spodziewamy się gości z 154 krajów, regionów i międzynarodowych organizacji. Do tej pory swoją obecność na targach potwierdziło 69 krajów oraz trzy międzynarodowe organizacje. Warto zaznaczyć, że wydarzenie przyciągnęło ponad 3400 wystawców i niemal 410,000 gości. Tegoroczna edycja stanowi rekord pod względem liczby firm z prestiżowej listy Global Fortune 500 oraz liderów w swoich branżach.