Proces produkcyjny

PRZYBLIŻYMY WAM PRODUKCJĘ NASZYCH KARM

Zdrowy tryb życia Waszych małych pupili jest dla nas asumptem do ciągłego rozwoju. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości składników. Oferujemy tylko najlepsze karmy i Smakersy, które dostarczą zwierzętom niezbędne witaminy oraz składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju.

 

 

 

Jeden z ważniejszych produktów w naszej ofercie stanowi siano. Starannie dobieramy dostawców surowców starając się bazować na składnikach pochodzenia krajowego, co zapewnia nam bardziej ekologiczne ich pochodzenie, ze względu na niski poziom chemizacji polskiego rolnictwa.

 

 

 

Nasze karmy bazują na składnikach, stanowiących naturalny pokarm zwierząt w środowisku ich bytowania. Wszystkie karmy oparte są o wysokiej jakości składniki z dużym ich urozmaiceniem. Część z nich posiada nawet 45 różnych składników w mieszance! Wszystko po to, aby dzięki różnorodności składników zapewnić zwierzętom źródło niezbędnych składników pokarmowych do prawidłowego wzrostu, rozwoju i rozmnażania.

 

 

Jakość ma dla nas olbrzymie znaczenie, dlatego proces produkcji naszych karm kontrolowany jest na każdym etapie przez pracowników Działu Kontroli Jakości –  od przyjęcia surowca, przygotowania mieszanek według ściśle określonych receptur, przez proces pakowania, aż po ich właściwe magazynowanie. Wielką wagę przykładamy do unikalności, dlatego ponad 80% produkcji Smakersów odbywa się ręcznie, podobnie jak naszych pokarmów uzupełniających Vitaburgery czy różki dla gryzoni i królików.

 

 

 

Różnorodność karm oparta jest na wieloskładnikowych kompozycjach dla tradycyjnego żywienia (owoce, warzywa, zboża, nasiona, granulaty, ekstrudaty). Forma granulatu zapewnia unikanie selektywnego wybierania składników z mieszanki, dzięki czemu mamy pewność, że zapewniamy Waszym pupilom wszystko czego potrzebują.

 

 

Wyjątkowość naszych produktów bazuje również na technologiach wykorzystywanych w produkcji opakowań: atmosfera ochronna – metoda pakowania karm zapewniająca naszym produktom wydłużony okres przydatności, okienko w opakowaniu – pozwala na zapoznanie się klienta z produktem bez konieczności otwierania opakowania czy system umożliwiający powtórne zamknięcie opakowań. Nieustannie zmieniamy się dla Was, dlatego dbamy o to, aby opakowania naszych produktów posiadały atrakcyjne, nowoczesne grafiki i były wykonane z jak najlepszych materiałów.