Hobby Meet Up 2023 – relacja

Za nami dwudniowy event – Hobby Meet Up 2023, podczas którego gościliśmy w naszej firmie ponad 60 klientów z kilkunastu krajów z całego świata.

W dniach 18-19 maja 2023 roku spotkaliśmy się z ponad 60 klientami naszej marki. Pierwszego dnia powitaliśmy wszystkich gości w hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy, gdzie odbyła się krótka konferencja, w trakcie której przedstawiliśmy nasze przedsiębiorstwo. Była to również świetna okazja dla naszych klientów do prezentacji swoich firm i przekazania informacji czym zajmują się na co dzień.

W trakcie drugiego dnia zaprosiliśmy klientów do siedziby firmy w Kobylarni pod Bydgoszczą. Zwiedzanie przedsiębiorstwa obejmowało piekarnię przekąsek dla psów, pracownię ręcznie wytwarzanych Smakersów oraz innych karm uzupełniających, a także mieszalnię, magazyn i showroom, w którym klienci mogli zapoznać się z naszymi wszystkimi brandami oraz nowościami produktowymi.

Po owocnych spotkaniach biznesowych przyszła pora na zwiedzanie Bydgoszczy, a także wspólną kolację z krótką lekcją polskich tradycji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Hobby Meet Up 2023: