VITAPOL ALO CUP 2024

Moc młodych talentów – Kibicujemy najlepszym!

 

Dnia 10 marca 2024 roku Bydgoszcz stała się areną piłkarskich emocji, gdzie młode talenty miały okazję zmierzyć się podczas turnieju Vitapol ALO Cup 2024. Sponsorowane przez nas wydarzenie zgromadziło młode drużyny z Bydgoszczy i okolic, tworząc niezapomniane chwile dla zawodników, jak i licznie zgromadzonych kibiców.

Turniej przyciągnął siedem drużyn: Chemik Bydgoszcz, Zawisza Bydgoszcz, Gwiazda Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz, Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Małych Mistrzów oraz gospodarz Victoria Niemcz Osielsko. W zaciętej rywalizacji, pełnej sportowego ducha i niesamowitych emocji, to właśnie młodzi gracze Chemika Bydgoszcz zdobyli tytuł zwycięzców. Serdecznie gratulujemy!

Wspólnie z organizatorami zadbaliśmy o dodatkowe atrakcje, które umiliły czas pomiędzy spotkaniami. Miłosz Stopiński – Mistrz Polski Freestyle Football w kategorii „Najlepsze show” – zaprezentował swoje niesamowite umiejętności, zapewniając niezapomniane wrażenia. Kibice mieli również okazję podziwiać pokaz z psami przeprowadzony przez znanego eksperta zoologicznego, Krzysztofa Marasia z Pets World, co dodało wydarzeniu dodatkowego uroku.

Dziękujemy wszystkim uczestniczącym klubom, akademiom oraz młodym talentom za pasję i zaangażowanie, które przyczyniają się do promowania aktywnego stylu życia i rozwoju młodych sportowców. Wasz wkład w tworzenie sportowej przyszłości jest nieoceniony.

Wspólnie tworzymy miejsce, gdzie młode talenty mogą rozwijać swoje umiejętności, a pasja do piłki nożnej kwitnie na pełnych obrotach.

Dziękujemy!

 

 

Zapraszamy także do obejrzenia relacji wideo z całego wydarzenia!